ד"ר ויז'נסקיניסיון של מעל 40 שנה ברפואת שיניים

ד"ר ויז'נסקי מספק הצצה לעולם השתלת השיניים

מאת

ד"ר ויז'נסקי מספק הצצה לעולם השתלת השיניים שכבר איננו סיפור מורכב כמו בעבר וכולל בתוכו אפשרויות רבות, המתאימות עצמן למצבים רבים בהם מצב העצם אינו במצב האידאילי, בעיות סינוס או פחד מהליכים רפואיים הקשורים לאזור חלל הפה.
ד"ר עמי ויז'נסקי, רופא להשתלת שיניים, מספר על הרצון שלו לסייע לאנשים: "מטופלים באים אלי ואומרים לי, עמי, השתלת השיניים שינתה את חיי".


איכות חיים קודמת לכל,  ד"ר עמי ויז'נסקי: "השתלת שיניים אינה רק עניין רפואי"

הרפואה והמדע מתקדמים בקצב מואץ, טיפולי השיניים למיניהם קיימים כבר מאות שנים ויותר. השתלת שיניים, מה שעד לפני כמה שנים הייתה בגדר טיפול שאינו עונה על מקרים דנטליים רבים, כללה זמן החלמה ארוך ואחוז כישלון גבוה – הפכה כיום לדבר המציל את איכות החיים שלכם, מותאמת למקרים רבים, כוללת זמן החלמה קצר יחסית ואחוז כישלונות/דחיית שתל נמוך בהרבה מבעבר.

כיום המקרים בהם מטופלים אינם יכולים לבצע הליכים שונים של השתלת שיניים נחשבים כמטופלים נדירים, למרות שגיל משפיע על איכות קליטת השתלים. באמצעות טכנולוגית השתלת השיניים והשיטות השונות, גם מטופלים בשנות השמונים והתשעים לחייהם יהנו משתלים המספקים להם איכות חיים גבוהה, אפשרות לעיסת האוכל, הפסקת הפחד מחיוך, עלייה במשקל, החזרת ויטמינים חיוניים לגוף עקב ויתור על מאכלים שונים, טיפול בחוסר עצם עקב העדר שיניים או שתלים ועוד.

מקרים בהם ישנה עלייה בסיכוי לדחיית שתלי השיניים הינם מקרים כדוגמת סוכרת שאינה מאוזנת, עישון על כל סוגיו, השלכות של אוסטאופורוזיס ונטילת תרופות שונות הקשורות לאוסטאופורוזיס או לשיבוש בקרישת הדם.
למרות המקרים החריגים בהם קיימת עלייה בסיכון לדחיית השתלים זהו אינו סיפור גמור. מדובר בעלייה בסיכוי לדחיית השתלים או לסיבוכים שונים, אך כמו בבעיית חוסר העצם בה ניתן לבצע את הליך השתלת העצם טרם השתלת השיניים, כך גם ניתן למצוא פתרונות למצבים רפואיים שונים.
ד"ר ויז'נסקי , רופא בהשתלת שיניים בעל שם בינלאומי, מסביר על נושא איכות החיים: "חשוב לזכור כי השתלת השיניים מבטיחה לכם את איכות החיים, זוגיות וחיי חברה ולכן היא לחלוטין אינה רק עניין רפואי".

שיטת הנקב להשתלת השיניים, טיפול מהיר עם כמה שפחות תופעות לוואי

ד"ר ויז'נסקי במרפאה

ד"ר ויז'נסקי במרפאה

בחיפוש אחר השיטה המוצלחת ביותר להשתלת שיניים, מצא ד"ר עמי ויז'נסקי את השיטה המומלצת ביותר בתחום השתלות השיניים – שיטת הנקב להשתלת שיניים.
שיטת הנקב היא גישה דנטלית טיפולית בה הפעולות המהירות אותן מבצעים, ממזערות טראומות, תופעות לוואי וחוויות קשות לחלל הפה.
השתלת השיניים בשיטת הנקב היא שיטה יעליה ומותאמת ישירות לפה שלכם, לאחר שנים רבות של טיפולים מסוגים שונים, ד"ר ויז'נסקי פיתח את השיטה הייחודית המספקת את התוצאות הטובות ביותר, בזמן הקצר ביותר עם זמן ההחלמה הקצר שניתן ובהתאם למצבים הרפואיים של כל מטופל ומטופל.
היבט נוסף לשיטת הנקב המספקת לכם מערכת שיניים מפוארת תוך מספר שעות בודדות, הוא הירידה בפחד מטיפולים כירורגיים ממושכים ממנו סובלים חלק מהמטופלים.

כל רופא מומחה בהשתלת שיניים המכבד את עצמו יעניק לכם את הזמן המלא לבדיקת חלל הפה, תכנון אסטרטגי ומקצועי המתאים לכם ולאחר צילום CT או בדיקה פנורמית בשילוב בדיקתו של הרופא – תקבלו לידכם תוכנית טיפול השתלת שיניים מותאמת באופן אישית לחלל הפה, מבנה הלסת שלכם ולמצבכם הרפואי הנוכחי.
כמו אצל ד"ר ויז'נסקי ורופאים רבים להשתלת שיניים בארץ ובעולם, אסור להלחיץ אתכם ועליכם לבצע את טיפול השתלת השיניים כאשר אתם מקבלים תוכנית מלאה, הסברים מפורטים אודות כל ההליך הכירורגי, ההתמודדות שאחרי ההשתלה וכל שאלה אותה אתם מעוניינים לשאול אודות השתלת השיניים המותאמת שלכם.

לא נראה בכלל: אחרי השתלת השיניים החיים משתנים

לאחר שעברתם את השתלת השיניים בהצלחה ואת זמן ההחלמה שהתקצר פלאים במהלך השנים, החיים שלכם עתידים להשתנות, הפחד מחיוך יעלם, חיי הזוגיות שלכם עתידים להשתפר, ההתנהלות מול המשפחה והחברים תהפוך קלה יותר, הביטחון העצמי יעלה והבריאות שלכם תשתפר.

ד"ר ויז'נסקי מספר על הרגעים המרגשים בהם מטופלים חוזרים אחרי תקופה קצרה ומספרים לו על המהפך בחייהם: "אני מקבל ביקורים וטלפונים בהם מטופלים מתקשרים אלי ומודיעים לי, עמי, השתלת השיניים שינתה את חיי".
ד"ר עמירם ויז'נסקי ממשיך ומוסיף את הסיבה להשתלה המוצלחת: "כל התהליך מתחילתו ועד סופו הוא מקצועי, צוות הרופאים מיומן, השיטה חדשנית ומהירה, הטכנולוגיה מתקדמת ואינה פולשנית, הכאבים יורדים למינימום, הסיכונים ירדו, חווית הטיפול נעימה ואפילו אפשרויות המימון רבות".

אהוי קריאייטיב | כל הזכויות שמורות 2019
שינוי גודל גופנים
ניגודיות