ד"ר ויז'נסקיניסיון של מעל 40 שנה ברפואת שיניים

ד"ר ויז'נסקי – כמה דברים שבוודאי לא שמעתם

מאת

כשאתה נכנס לקליניקה ואת רואה את הנוף הנשקף מהחלון במרפאה והאווירה מסביב זה משפיע על מצב הרוח שלך כמטופל. מה עדיף? לראות 4 קירות או נוף לפני ואחרי הטיפול? אנחנו חושבים שיש לזה השפעה נעימה.

הידעת?
שתיית מים נחוצה כדי לשמור על היגיינת פה. המים שוטפים את הפה משאריות מזון, ומגדילים את ייצור הרוק. בנוסף, המים עוזרים למנוע פגיעה באמייל השן.
העדיפו שתיית מים על כל שתייה אחרת, כך תתרמו לבריאות הכללית, לרעננות וגם תשמרו על השיניים.

שאלה: מה ההבדל בין כתר חרסינה לכתר חרסינה מלא?
ובכן, ישנם ארבעה סוגי כתרים : כתר יצוק, כתר קפטק, כתר חרסינה וכתר חרסינה מלא. כתר חרסינה הוא בעצם כתר מתכת מצופה חרסינה. כתר חרסינה מלא עשוי רק מחרסינה, ללא בסיס של מתכת. מדובר על האופציה האידאלית עבור התאמה מלאה של הצורה והצבע הרצויים.
נשמח לענות על שאלות נוספות.

לפניכם מספר דוגמאות לסיפורי מקרה של מטופלים שלנו:

שי, גבר בן 38, בעל הופעה חיצונית מרשימה, סבל מחוסר ביטחון בולט לחייך, בעיקר בגלל מבנה השיניים שלו. בחיוך שלו בלט רווח גדול בין השיניים הקדמיות וחוסר פרופורציה בגדלים של השיניים. שי ביקש לשפר את מראה החיוך על ידי סגירת הרווח ויצירת פרופורציות נכונות. בשתי פגישות בלבד קיבל שי חיוך מושלם וחיים חדשים ומלאי חיוכים. תראו בעצמכם את השינוי.

יואל מכפר סבא הגיע אלינו למרפאה כשהוא סובל מכאב שיניים עצום שנוצר כתוצאה מהזנחה. אחרי הטיפול הראשוני שקיבל להרגעת המקום, הומלץ ליואל על טיפולי ההשתלה של ד"ר ויז'נסקי , שישפרו את מראה פיו וכן ימנעו ממנו סבל מיותר בעתיד. יואל הסכים ואחרי מספר פגישות הוא יצא מהמרפאה עם חיוך אדיר על הפנים.

צפו במגוון מסיבות הסיום של סדרות השתלות השיניים של המטופלים שלנו:


ד"ר ויז'נסקי מתחייב לטיפול איכותי ומקצועי ללא כאבים וללא תפרים, מה שמאפשר חזרה מיידית לעבודה בתום ההליך, ללא אובדן ימי עבודה מיותרים. אתם מוזמנים להתקשר אלינו לטלפון 03-5252880 ולהתחיל את הדרך לחיוך מושלם ולקפיצה אדירה בבטחון העצמי. מחכים לטלפון שלכם…

אחד הלקוחות שלנו סיים סדרת טיפולים ורצה להגיד תודה מתוקה במיוחד.
האמת, הסמקנו… 1f642 - ד"ר ויז'נסקי - כמה דברים שבוודאי לא שמעתם

21728478 736624806522384 8869042845063750391 n - ד"ר ויז'נסקי - כמה דברים שבוודאי לא שמעתם

ד"ר ויז'נסקי – מכתבי תודה

ד"ר ויז'נסקי | כל הזכויות שמורות 2020
שינוי גודל גופנים
ניגודיות