ד"ר ויז'נסקיניסיון של מעל 40 שנה ברפואת שיניים

ד"ר ויז'נסקי – מדריך השתלת שיניים

מאת

השתלת שיניים ביום אחד מול השתלה בשיטת השלבים – ד"ר ויז'נסקי עמירם וצוות מרפאתו עושים לכם סדר

שומעים הרבה בתקשורת ובאינטרנט על השתלת שיניים ביום אחד וזה משהו מאוד מוכר אך יש הרבה רופאים שעדיין עובדים בשיטת השלבים, ד"ר ויז'נסקי עובד בשיטת הנקב..אז איך להבחין בין השיטות ולדעת מה ההבדלים בניהם? הכנו לכם מדריך מסודר ומקצועי בנושא!

כשמתלבטים בין סוגי השתלות שיניים, אפשר להתבלבל בקלות מול כמות הדעות וההמלצות לכאן ולכאן שרצות ברשת. אז כדי לעשות סדר, קבלו בקצרה את שלושת הפרמטרים החשובים ביותר להשוואה:


זמן: הגורם החשוב ביותר לדיון כשמשווים בין השתלת שיניים ביום אחד מול השתלה בשיטת השלבים. בהשתלה ביום אחד עוברים מהפך במספר שעות, ויוצאים עם פה חדש לגמרי. למחרת כבר אפשר לחזור לעבודה ולשגרה. 
בהשתלת שיניים בשלבים, התהליך ארוך, כולל מספר רב של פגישות עם הרופא, ויכול להימשך אפילו יותר משנה.

ד"ר ויז'נסקי עמי

ד"ר ויז'נסקי עמי

מחיר: נהוג לחשוב שהשתלת שיניים בשיטת השלבים זולה יותר מהשתלה ביום אחד אך מדובר בהנחה שגויה. מחירי השתלות השיניים משתנים בין סוגי המרפאות, שנות הוותק של הרופא, המצב הדנטלי של המטופל והיקף הטיפול. שיטת ההשתלה פחות משפיעה על גובה המחיר. בסופו של דבר, אם לוקחים בחשבון את כלל הגורמים , בשורה התחתונה המחירים של השתלות ביום אחד והשתלות בשיטת השלבים די זהים.

נוחות: אין ספק שהשתלה ביום אחד מנצחת בפרמטר הזה. אין מה להשוות בין רמת הנוחות של השתלה שלוקחת 3 שעות, לתהליך השתלה רב שלבי שנעשה לאורך תקופה ממושכת וכולל כמה פגישות ארוכות.

גם מבחינת הטראומה לפה, השתלה ביום אחד עדינה יותר, מקטינה משמעותית את מספר ההליכים הכירורגיים בפה ומרכזת אותם לפעם אחת. כך שגם תהליך ההחלמה מתקצר באופן ניכר ומאפשר למטופל לחזור לחייו בקלות ובמהירות.

עדיין בהתלבטות? ד"ר ויז'נסקי וצוות המרפאה מזמינים אותך להגיע לפגישת יעוץ, ללא תשלום וללא התחייבות ◄

שם מלא (חובה)

כתובת מייל (חובה)

איך נוכל לעזור?

אני מאשר/ת קבלת דיוור בעתיד

אהוי קריאייטיב | כל הזכויות שמורות 2019
שינוי גודל גופנים
ניגודיות