ד"ר ויז'נסקיניסיון של מעל 40 שנה ברפואת שיניים

מה היתרונות של השתלה ביום אחד? ד"ר ויז'נסקי עושה לך סדר

מאת

השיטה הפופולארית שבטח נתקלת בה בחיפוש הראשון בגוגל היא שיטת ההשתלה ביום אחד. למרות זאת, הרבה רופאים עדיין עובדים בשיטה המסורתית, שיטת השלבים. 
ד"ר ויז'נסקי  שמאמין בחדשנות שהטכנולוגיה הביאה איתה, פיתח שיטה חדשה שנקראת שיטת הנקב וגם היא מבוססת על אפקטיביות והצלחת שיטת ההשתלה ביום אחד.

בהתלבטות מה עדיף? הנה שלושת הפרמטרים החשובים ביותר להשוואה בין השיטות:


זמן: הגורם החשוב ביותר לדיון כשמשווים בין השתלת שיניים ביום אחד מול השתלה בשיטת השלבים. בהשתלה ביום אחד עוברים מהפך במספר שעות, ויוצאים עם פה חדש לגמרי. למחרת כבר אפשר לחזור לעבודה ולשגרה. 
בהשתלת שיניים בשלבים, התהליך ארוך,מלווה בזמן החלמה ממושך, כולל מספר רב של פגישות עם הרופא, ויכול להימשך אפילו יותר משנה.

36187962 871396569711873 9049900240504619008 n 300x300 - מה היתרונות של השתלה ביום אחד? ד"ר ויז'נסקי עושה לך סדר

ד"ר ויז'נסקי עמי

מחיר: נהוג לחשוב שהשתלת שיניים בשיטת השלבים זולה יותר מהשתלה ביום אחד אך מדובר בהנחה שגויה. מחירי השתלות השיניים משתנים בין סוגי המרפאות, שנות הוותק של הרופא, המצב הדנטלי של המטופל והיקף הטיפול. שיטת ההשתלה פחות משפיעה על גובה המחיר. בסופו של דבר, אם לוקחים בחשבון את כלל הגורמים , בשורה התחתונה המחירים של השתלות ביום אחד והשתלות בשיטת השלבים די זהים.

נוחות: אין ספק שהשתלה ביום אחד מנצחת בפרמטר הזה. אין מה להשוות בין רמת הנוחות של השתלה שלוקחת 3 שעות, לתהליך השתלה רב שלבי שנעשה לאורך תקופה ממושכת וכולל כמה פגישות ארוכות.

גם מבחינת הטראומה לפה, השתלה ביום אחד עדינה יותר, מקטינה משמעותית את מספר ההליכים הכירורגיים בפה ומרכזת אותם לפעם אחת. כך שגם תהליך ההחלמה מתקצר באופן ניכר ומאפשר למטופל לחזור לחייו בקלות ובמהירות.

עדיין בהתלבטות? ד"ר ויז'נסקי וצוות המרפאה מזמינים אותך להגיע לפגישת יעוץ, ללא תשלום וללא התחייבות ◄

שם מלא (חובה)

טלפון (חובה)

איך נוכל לעזור?

אני מאשר/ת קבלת דיוור בעתיד

ד"ר ויז'נסקי | כל הזכויות שמורות 2020
שינוי גודל גופנים
ניגודיות