ד"ר ויז'נסקיניסיון של מעל 40 שנה ברפואת שיניים

ד"ר ויז'נסקי – מה היה לערן לומר על הטיפול?

מאת

טיפולי השתלות שיניים יכולים להיות מפחידים, אך ד"ר ויז'נסקי הופך אותם לקלים, פחות כואבים ופשוטים. צפו בערן בוכריס, מטופל של ד"ר ויז'נסקי ממליץ על הטיפול המקצועי והמסור של הדוקטור.


אחרי מספר טיפולים באבנית הבנתי שמבנה החניכיים, (דיברו איתי על כיסים עמוקים), והחלה נסיגה, תזוזה של שיניים, שזה תחושה לא נעימה ואתה מרגיש שזה רק עניין של שנים בודדות והן נופלות.
התחושה היא גם לא הייתה נעימה ברמה האינטימית, כשאתה בוחר להתנשק והריח לא נעים אז זה קצת דוחה, ואז אתה נדרש לצחצח שיניים מספר פעמים ביום.
שזו אולי גם תשובה פרקטית אבל זה מה שקרה אני פשוט הסתובבתי (ואני מגלה פה איזשהו סוד) עם מי פה באוטו , עם מברשת ומשחת שיניים וכל 3-4 שעות דאגתי לצחצח שיניים כדי שלא תהיה תחושה לא נעימה..אני עובד עם קהל, אני נמצא עם אנשים ולא רציתי שיהיה הבל פה.
האמת שזה התחיל מפרסום, לבוא ולקבל עוד הצעת מחיר, הגעתי לפגישה, הבדיקה חינמית, לקבלת חוות דעתו של ד"ר ויז'נסקי.
ובאמת עשה לי רושם , עשה אווירה מאוד מאוד נינוחה, יש לזה משמעות מאוד מאוד גדולה. ומהתחלה זה נתן לי את התחושה שזה צריך לקרות כאן.
ד"ר ויז'נסקי היה מאוד ענייני, יסודי, בחן את הפה שלי, ביקש אפילו להשאיר את התצלומים שהכנתי מראש, וחזר אלי עם תוכנית עבודה.
גם הידע, וגם צורת הגישה של עמי נתנה לי ביטחון שאני מה שנקרא מפקיר את כולי, כי למעשה זו הייתה בהרדמה כללית, בידייו ובידיי המרדים ועושים את כל העבודה.
כשקמתי ולימים אני יודע כמה העבודה הייתה עבודה מלאכית.
מצאתי את עצמי חוזר הביתה ללא דימומים, ללא כאבים, ללא נפיחויות, לא כל התוצרים שאומרים אחריי.
זה מרפאה מדהימה, עם צוות אנושי, עם ידע מקצועי רב מאוד. עם אווירה של לשים את עצמך, וזה נוסך בך המון ביטחון לדעת שאתה פה.
אני ממש ממש עוד לפני שאתה שואל, ואני עושה את זה היום וכבר הפנתי, ממליץ בחום על ד"ר ויז'נסקי.

ד"ר ויז'נסקי | כל הזכויות שמורות 2020
שינוי גודל גופנים
ניגודיות