ד"ר ויז'נסקיניסיון של מעל 40 שנה ברפואת שיניים

ד"ר ויז'נסקי : מה צריך לדעת על שתלים דנטליים?

מאת

שתלים דנטליים שינואת כל עולם רפואת השיניים במהלך ה-20 שנים האחרונות. הינם למעשה מעטפת כירורגית שמותקנת בתוך עצם הלסת שממוקמת ממש מתחת לחניכיים.

השתלים למעשה מאפשרים את התמיכה היציבה להתקנה של שיניים מלאכותיות למטופל. לאחר התקנת השתלים אפשר להתקין שיניים תותבות או גשר אשר לא יזוזו במיוחד שאוכלים או מדברים ובכך זה גם מרגיש טבעי יותר כמו שיניים אמיתיות.

למי שלא יודע, שתלים דנטליים הם אמורים להחליף את השורשים של השן אשר הם לא במצב טוב או יציב ולא מצליחים להחזיק כראוי את השן הנוכחית ובגלל זה צריך להתקין שתלים דנטליים ושיניים חדשות או כתרים.

לרוב שתלים דנטליים עשויים ממתכת הנקראת טיטניום שזהו חומר קל אך חזק במיוחד שלא נדחה על ידי הגוף. גם כאשר צריך להחליף מפרק בגוף השתל יהיה ממתכת טיטניום.

בכדי לשים שתלים בחלל הפה, בריאות החניכיים צריכה להיות במיטבה כדי שהיא תוכל לתמוך במאת האחוזים בשתלים. היגיינת הפה היא קריטית להצלחה בהתקנת שתלים דנטליים.

ד"ר ויז'נסקי השתלות שיניים

ד"ר ויז'נסקי השתלות שיניים

קחו בחשבון שיש 2 אפשרויות בהתקנת שתלים: האפשרות הראשונה הינם שתלים שמושתלים בניתוח ישר אל עצם הלסת. האפשרות השנייה הינה התקנת מסגרת מתכת ממש מתחת לרקמת החניכיים.

איך יודעים אם השתלת שיניים מתאימה לי? ד"ר ויז'נסקי עם התשובה

ד"ר ויז'נסקי מסביר כי כל אדם מבוגר אשר נפלו לו השיניים מתאים להשתלת שיניים. אך חשוב לדעת שצריך גם בריאות איתנה במקביל. אם יש לך סוכרת , סרטן, או אם אתה מעשן וסובל מאלכוהוליזם ייתכן שקיימת גם מחלת חניכיים שעשויה להשפיע על שתל דנטלי והתוצאה היא שהשתל לא יתחבר טוב לעצם. לכן חשוב לומר בפגישת ייעוץ עם ד"ר עמירם ויז'נסקי את כל הבעיות הרפואיות וליידע על כל סוגי התרופות שאתם לוקחים.

למה חשוב לבצע השתלות שיניים?

כאשר שיניים מתחילות ליפול, בעיקר אצל קשישים, העצם מאבדת את צורתה וצפיפותה ובצורה הזו יש ירידה של עשרים וחמישה אחוזים של העצם וככל שנופלות יותר שיניים העצם מתחילה לסוג אחורה והעצם מתחילה להתמוסס ולכן צריך לעצור זאת ולהתקין שתל..מה גם שמראה של אדם מבוגר ללא שיניים גורם לבעיה אסתטית ותפקודית חמורה ולא נעימה.

השתלה של שתל דנטלי ישירות לעצם בזמן שהיא יורדת ורגע לפני שהיא מתמוססת היא חיונית כי זה מייצב אותה ותומך בה.

רוצים לקבל פרטים נוספים על שתלים דנטליים? צריכים למנוע מצב שבו שיניים ממשיכות ליפול והעצם ממשיכה להתרחק מהלסת? זה הזמן לפנות אל ד"ר שמתמחה בטיפולים מסוג זה – פנו אל ד"ר ויז'נסקי:

אהוי קריאייטיב | כל הזכויות שמורות 2019
שינוי גודל גופנים
ניגודיות