ד"ר ויז'נסקיניסיון של מעל 40 שנה ברפואת שיניים

ד"ר ויז'נסקי מציג 3 סיפורי מקרה

מאת

שנה חדשה התחילה. זה הזמן לקבל החלטה ולהפוך את 2020-2021 לשנה שבה תחזרו לחייך מאוזן לאוזן. ד"ר ויז'נסקי מציע לכם להתחיל שנה חדשה שבה תשאירו את הפחד מרופאי השיניים מאחור ותגיעו למרפאתו לטיפול איכותי, מקצועי ואמין, בדיוק כמו שמגיע לכם.

דנטופוביה – פחד מרופאי שיניים – עלולה להכניס אדם למעגל של הימנעות בכל מחיר מטיפולי שיניים. ברוב המקרים, כאשר אותם אנשים מגיעים למרפאה, שנים של הזנחת הפה ואי טיפול נותנים את אותותיהם, ונדרשים טיפולים מורכבים כדי להחזיר את הפה לקדמותו. טיפולי שיניים בהרדמה מאפשרים לדנטופובים שילוב מנצח בין שינה ערבה לבין טיפול שיניים מתקדם. מה עם הפחדים? הם נשארים מחוץ לדלת.

 החיוך חזר לי לפנים

"במשך שנים הקפדתי לא לחייך עם שיניים חשופות", מספרת יונה (שם בדוי) בת 60.
“הילדים שלי ניסו לשכנע אותי לטפל בשיניים, אבל אני לא הסכמתי בשום אופן כי חששתי מהעלות הגבוהה, מהטיפול הארוך וכמובן מהכאבים.

קצת לפני יום הולדתי ה-60 משהו בי השתכנע שככה אי אפשר להמשיך. חיפשתי מרפאה
שארגיש בה נוח והגעתי אל ד"ר ויז'נסקי בתל אביב. הצוות המקצועי, האווירה הנינוחה והתחושה שהגעתי למקום שיכול לתת פתרון מקיף לכל הבעיות הדנטליות שלי, שיכנעו אותי לעשות את הצעד שהתברר כמשנה חיים".

תודה על הפרגון, יונה. שמחנו להיות לך לעזר. נשמח לשפר גם את איכות החיים שלכם.
התקשרו אלינו ל- 03-5252880 וקבלו פרטים על הטיפול המתאים לכם.


כשעמית (שם בדוי) היה בן 17, במהלך משחק כדורגל, הוא נפל ושבר את אחת משיניו הקדמיות. עד גיל 35 זה לא הפריע לו, אולם כשקיבל משרת ניהול בחברה בה עבד, החליט לטפל בפגם האסתטי.

עמית הגיע אלינו למרפאתו של ד"ר ויז'נסקי כדי לבחון האם ניתן לסדר את חזית פיו. התשובה שלנו כמובן הייתה חיובית. ציפויים ואסתטיקה – עולם שלם של טיפולים שהופכים חיוך למושלם.

רוצים לשמוע עוד? התקשרו אלינו ל- 03-5252880 וקבלו פרטים על הטיפול המתאים לכם.


יוסי וירדן (שמות בדויים) מתגוררים בארצות הברית כבר יותר מחמש שנים. לאחרונה התעוררו בפיו של יוסי בעיות דנטליות מעט מורכבות.
בני הזוג החליטו לטפל בשיניים במרפאתו של ד"ר ויז'נסקי. הם יצרו קשר עם נציגי המרפאה, תיארו את הבעיה וקיבלו הערכת זמן לגבי טיפולים.
בהמשך הם קבעו חופשה בישראל ובמהלכה יוסי הגיע כדי לעבור את סדרת הטיפולים הנדרשים. בשפה שלנו קוראים לזה תיירות מרפא –
מבחינת יוסי מדובר בטיפולי שיניים בשפת המקור…

ד"ר ויז'נסקי | כל הזכויות שמורות 2020
שינוי גודל גופנים
ניגודיות