ד"ר ויז'נסקיניסיון של מעל 40 שנה ברפואת שיניים

ד"ר ויז'נסקי – שתל דנטלי מלאכותי הוא הפתרון המושלם עבורכם

מאת

ד"ר ויז'נסקי רוצה להסביר כאן לקהל הגולשים מדוע שתל דנטלי מלאכותי הוא הפתרון הטוב ביותר למחסור שיניים ואיך אפשר להתאים את השתלים הדנטליים בהתאמה מלאה לשיניים הקיימות והתקינות בחלל הפה של המטופל:

אחד היתרונות הגדולים של שתל דנטלי הוא שהוא מתאים לחלל הפה בדיוק אלייך, זאת אומרת התאמה אישית ומדויקת לחלל הפה. אתם לא צריכים שכל השיניים לא יהיו תקינות בכדי לעבור השתלת שיניים, אלא מספיק שאפילו 2 שיניים יהיו חסרות בכדי לעשות שתלים.

מרפאתו של ד"ר ויז'נסקי

מרפאתו של ד"ר ויז'נסקי

עם שתל דנטלי אתם מקבלים שורש מלאכותי (לא טבעי של הגוף) שמוקם בתוך עצם הלסת שלכם בכדי לתת מקום בטוח לשן שלא תזוז או תיפול. ולכן בצורה הזו אתם לא צריכים גשר על השיניים.

שתל זה מתנהל ממש כמו שן רגילה שאיתה נולדתם מבחינה מבנית ותפקודית..למעשה השתלים ממלאים את הפערים של השיניים שנפלו בכדי לתת לכם מראה חיצוני טוב יותר עם לסת עם שיניים מלאות וכמובן מבחינה תפקודית שתוכלו לאכול כמו שצריך ללא חשש ממחסור השיניים.

כמו כן, ד"ר ויז'נסקי מציין כי השתלים מותאמים אחד לאחד עם צבע השיניים שלכם ובכך לא יהיה הבדל במראה ואדם רגיל ללא בדיקה מדוקדקת לא יבחין בהבדלים. יש אפשרות להשוות גוונים וצבע בכדי שהשן המלאכותית תיראה כמה שיותר אמיתית וטבעית כאילו תמיד היא הייתה שם.

למעשה, הצורה , הצבע והמיקום של השתל יבטיחו לכם חיוך חלק ומראה חיצוני מושלם.

ד"ר ויז'נסקי יעניק לכם את כל המידע וההסברים הנדרשים בתחום השתלת השיניים ויעזור לכם לטפל בכל הבעיות הצצות בחלל הפה.

שתל דנטלי באמת יכול לעשות את ההבדל בין איכות חיים טובה לפחותה ויספק לכם ביטחון בכל ארוחה ושיחה עם אנשים.

עשו את הצעד הראשון וצרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ואנו נהיה איתכם בכל חלק בתהליך ונשמח לסייע לכם למלא את חלל הפה עם שיניים מלאכותיות אך איכותיות.

ד"ר עמירם ויז'נסקי מחכה לכם במרפאה 🙂

אהוי קריאייטיב | כל הזכויות שמורות 2019
שינוי גודל גופנים
ניגודיות