ד"ר ויז'נסקיניסיון של מעל 40 שנה ברפואת שיניים

המהפך שלכם? המהפך שלנו!

מאת

פינת המהפך של ד"ר ויזנסקי עמי כאן לפניכם בשיחת המוטיבציה היומית:
סיפורים על אנשים שעברו מהפך בחיים, והפעם: מילד עם דיסלקציה שלא סיים תיכון ליזם מיליארדר יוצא דופן – סיפור המהפך של ריצ'ארד ברנסון.

ריצ'ארד ברנסון לא היה ילד פלא מוכשר, לא נולד למשפחה אמידה במיוחד ולא התעשר עקב זכייה בפרס או בהגרלה. למעשה, מצבו ההתחלתי היה די עגום: הוא סבל מדיסלקציה, לא הצטיין בלימודיו ובגיל 16 נשר מבית הספר. יחד עם זאת, בזכות האופי היזמי שלו והאמונה העצמית, מאחר שלא היה לו מקום פיזי להקים עסק, הוא התחיל למכור תקליטים מהמכונית שלו(!) במחירים זולים במיוחד. פייר? כבר מרשים.

לעסק התקליטים שלו הוא קרא וירג'ין, בהתאם לקרקע הבתולית שלו בתחום המוזיקה. בשנת 1971 נכנס לחובות עקב הרשעה במכירת תקליטים המיועדים לייצוא, ומי ששילמה את המחיר הייתה אמו שמישכנה מחדש את בית המשפחה. לא נעים בכלל, אבל…

ברנסון לא התייאש מהחוב הכלכלי הגדול שכפה על אמו, המשיך לפעול בהחתמת אמנים מוזיקליים בלתי שגרתיים והצליח מאד בתחומו. המהפך העסקי הגדול באמת הגיע עם פתיחת חברת תעופה משלו שכללה בתחילה מטוס בואינג משומש אחד בלבד.

היום מחזיק ברנסון בהון של כ-4 מיליארד דולר ממספר רב של עסקים, כולל רכבות, משקאות, תיירות ואפילו רשת מכוני כושר. מעבר להצלחתו העסקית, ברנסון גם פועל למען המלחמה באיידס, תחומי החילוץ וההצלה ומאבק באפקט החממה, ואף קיבל תואר אבירות מהמלכה אליזבת השניה! כדאי לזכור: גם אחרי שהגיע לפסגה היו לו כישלונות, למשל במשימתו להקיף את כדור הארץ כולו בכדור פורח… כל אחד והשאיפות שלו, הא? 1f609 - המהפך שלכם? המהפך שלנו!

קיבלת השראה? הגיע גם הזמן שלך לעבור מהפך.


הרפתקה דנטלית! או: למה ביקרנו בבית הסוהר "אלה" השבוע?
אחד המטופלים שלנו נמצא באמצע תכנית טיפול, ולמרבה הצער נעצר ושוהה בבית הסוהר בבאר שבע כרגע. לאחרונה פקדו אותו כאבי שיניים ומאחר שלא ניתן לשחררו לקבלת טיפול, ד"ר סטס שלנו הגיע עד אליו. המרפאה שלנו מאמינה שלכל אדם מגיע להיות בריא ולקבל טיפול מלא ומסור, בכל מקום ובכל זמן.
זה אומר שגם אתם יכולים.

מכירים את המשפט "ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם"?
יש לנו סיפור שממחיש עד כמה זה נכון: אילנה עובדיה סיימה טיפול לסת עליונה אצלנו. היא הגיעה הבייתה עם שיניים חדשות, אבל אף אחד לא אמר לה כלום, רק שהיא נראית טוב במיוחד, מעניין מה עשתה… היחידה ששמה לב הייתה הנכדה בת ה-5 של אילנה ששאלה: "סבתא, נדבק לך מסטיק בשיניים?" – לאילנה היו רווחים גדולים בשיניים והנכדה חשבה שנדבק לה מסטיק שסגר לה את הרווחים

29177053 817822401735957 7931789042104926208 n 300x300 - המהפך שלכם? המהפך שלנו!

ד"ר ויז'נסקי עם מטופלת


למה לעבור טיפול בדממה כשאפשר להפוך אותו לחוויה?
ד"ר עמי ויז'נסקי, הרופא הראשי שלנו, מאד אוהב מוזיקה קלאסית, והפעם הוא האזין תוך כדי טיפול לשביעית של בטהובן. מה הייתם רוצים לשמוע בהשתלת השיניים? ספרו לנו בתגובות ▼

המטופלת שלנו, רבקה נוימן, ישבה על כסא הטיפולים בזמן שהתנגן ברקע שיר של האחד והיחיד, אלביס פרסלי. ד"ר עמי ויז'נסקי סיפר לרבקה כמה הוא מעריץ גדול של אלביס. היום הגיעה רבקה לטיפול עם שקית ושוקולד אלביס במתנה, כל הדרך מגרייסלנד!
ריגשת אותנו, רבקה. תודה רבה

ד"ר ויז'נסקי | כל הזכויות שמורות 2020
שינוי גודל גופנים
ניגודיות