ד"ר ויז'נסקיניסיון של מעל 40 שנה ברפואת שיניים

ד"ר ויז'נסקי מציג מספר סיפורי מקרה

מאת

יוסי וירדן (שמות בדויים) מתגוררים בארצות הברית כבר יותר מחמש שנים. לאחרונה התעוררו בפיו של יוסי בעיות דנטליות מעט מורכבות. בני הזוג החליטו לטפל בשיניים במרפאה של ד"ר ויז'נסקי. הם יצרו קשר עם נציגי המרפאה, תיארו את הבעיה וקיבלו הערכת זמן לגבי טיפולים. בהמשך הם קבעו חופשה בישראל ובמהלכה יוסי הגיע כדי לעבור את סדרת הטיפולים הנדרשים. בשפה שלנו קוראים לזה תיירות מרפא – מבחינת יוסי מדובר בטיפולי שיניים בשפת המקור…

רוצים לשמוע עוד? התקשרו אלינו ל- 03-5252880 וקבלו פרטים על הטיפול המתאים לכם.

** חיוך כמו בפרסומות **

"אחרי הטיפול בקליניקה של ד"ר ויז'נסקי הרגשתי כמו כוכבת הוליוודית, לא הפסקתי לצלם את עצמי ולשלוח לכולם חיוכים חושפי שיניים", מספרת גליה (שם בדוי), אחת המטופלות שלנו שהעדיפה להשאר בעילום שם. "זו לא חכמה, במשך שנים נהגתי לשמור על ארשת פנים רצינית כל פעם שנשלפה מצלמה כדי לא לחשוף את הריקבון שהיה לי בשיניים הקדמיות. היום אני יודעת – כל השנים בהן לא הגעתי לרופא שיניים היו פשוט בזבוז. ממליצה לכל מי שסובל מבעיות שיניים או מבעיות אסתטיות בפה לא לוותר על איכות חיים ופשוט להגיע אל ד"ר ויז'נסקי "

תודה, גליה, שמחנו לעזור.

רוצים לשמוע עוד? התקשרו אלינו ל- 03-5252880 וקבלו פרטים על הטיפול המתאים לכם.

ירדן (שם בדוי) קבלה הצעת נישואין משמחת. לו"ז צפוף של לימודים ועבודה שלה ושל החתן המיועד אילצו אותם לארגן את החתונה תוך זמן קצר. ירדן הגיעה אלינו לקליניקה של ד"ר ויז'נסקי כיוון ששתיים משיניה הקדמיות נצבעו בעקבות טיפולי שורש שנעשו לפני שנים ארוכות בצבע אפרפר. ירדן רצתה שבצילומי החתונה החיוך שלה ייראה מושלם. שמחנו לעזור. שיהיה במזל.

רוצים לשמוע עוד? התקשרו אלינו ל- 03-5252880 וקבלו פרטים על הטיפול שמתאים לכם.

עבודה, ילדים, סידורים – אורח החיים המודרני לא מותיר לנו כמעט זמן לטפל בעצמנו. כדי לחסוך בזמן יקר (וגם בכסף) מוצעים במרפאתו של ד"ר ויז'נסקי טיפולי שיניים בהרדמה . חלוקת התפקידים היא כזו: אתם תחלמו על חיוך אסתטי ומושלם. אנחנו נגרום לחלום להפוך למציאות.דוד (שם בדוי) הגיע למרפאת שיניים במרכז הארץ וביקש לסגור רווח בין שיניו הקדמיות. הרווח היה בעיניו לא אסתטי וגרם לתחושת חוסר ביטחון במשך שנים ארוכות. משהו בשיחה עם הרופא הרגיש לדוד לא מספיק מקצועי והוא החליט לוותר.

לא מזמן דוד החליט לנסות שוב ולאחר המלצה הגיע אלינו למרפאה. דוד קיבל הסבר מפורט ומדויק על האפשרויות העומדות בפניו. אכן, ציפויים ואסתטיקה הוא תחום רחב ומגוון שחשוב למצוא את רופא השיניים שיצור אצלכם תחושת ביטחון וידיעה שאתם בידיים אמינות.

ד"ר ויז'נסקי | כל הזכויות שמורות 2020
שינוי גודל גופנים
ניגודיות